Konor Yapı
Paylaş
0332 503 03 00 0224 503 23 13
TAMAMLANAN PROJE

KONORSAN
Ticaret Merkezi

Konorsan, Konya’da sanayi ve ticaret hayatını yeniden tanımlıyor. Toplamda 12.300 m2 bir alanda 43 sanayi, 17 ticari dükkan yer almaktadır.

Detaylı Bilgi
DEVAM EDEN PROJE

A-PRIME
KAYAPA

24+1 Adet 3+1 dairesi bulunan proje Ayrıca 4 Adet Ticari dükkanıda içinde barındırıyor.

Detaylı Bilgi
01

KURUMSAL

Konor Yapı

KONORYAPI HAKKINDA

Konor Yapı Konya’da 2016 yılında İbrahim Fırat Bakgör tarafından kurulmuştur.

Yaşam İnşaa Eder

Bak Yapı ve Bakgörler inşaat gibi sektörde önemli projelere imza atmış iki büyük firmada yönetim kurulu üyeliği ve proje koordinatörlüğü görevlerini yürüten İbrahim Fırat Bakgör, 25 yıllık tecrübe içerisine yaklaşık 10.000 adet konut ve ticari alan sığdırmış, sektördeki faaliyetlerine Konor Yapı olarak Konya ve Bursa’da devam etmektedir.

Konor Yapı bir konut projesinin, temelinden son dairenin satışına kadar tüm aşamalarını en ince ayrıntısına kadar düşünerek tasarlar. İnsanlar için güvenli ve huzurlu yaşam alanları inşa ederken, estetik kaygısı üst düzey konutlarda, kaliteli bir yaşamı ekonomik olarak sunmak temel vizyonunu oluşturmaktadır. Konor Yapı gerçekleştirdiği ticari projelerde ticari amaçlı ya da yatırım amaçlı düşünen herkese kazandıran bir değer inşaa eder. Bölgeyi lokasyon, ticari potansiyel, sosyal yaşam ve çevre açısından iyi analiz ederek, yatırımcısına satış öncesinde ve satış sonrasında verdiği destek ile güven verir.

Projeler
0
TAMAMLANAN PROJE
0
DEVAM EDEN PROJE
0
HEDEFLENEN PROJE
0
YILLIK TECRÜBE
01.

Haberler

Bizleri takip ederek, gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Konorsan satış ofisi hizmette

Konor Yapı bünyesinde yapılan Konya'nın yeni sanayi sitesi ve ticaret merkezi Konorsan, sunduğu avantajlı fiyatlar ve muhteşem lokasyonu ile yatırımcıların yeni gözdesi oldu. Konorsan satış ofisi düzenlenen törenle...

Devamını oku

KONOR YAPI KONYA'YA DEĞER KATTI

Konor Yapı hakkında da bilgi veren Bakgör, şunları söyledi: "Konor Yapı Konya’da 2016 yılında kuruldu. Bak Yapı ve Bakgörler inşaat gibi sektörde önemli projelere imza attı. Bugüne kadar 18 yıllık ...

Devamını oku
03.

Konorsan Sanayi Sitesi Tanıtım Videosu

Konor Yapı tarafından hayata geçirilen Konorsan, Konya’da sanayi ve ticaret hayatını yeniden tanımlıyor. Toplamda 12.300 m2 bir alanda 43 sanayi, 17 ticari dükkan yer almaktadır. Ticari ve sosyal hayatı birleştiren konsept, kısa sürede değer kazandıran muhteşem lokasyonu ile bölgenin en iddialı projelerinden biri olmaya adaydır.

Tüm Videolar
Konorsan Sanayi Sitesi Tanıtım Videosu